Сигнал за бомба опразни сградата на ДАНС

https://blitz.bg/kriminalni/signal-za-bomba-oprazni-sgradata-na-dans_news57235.html Blitz.bg

Сигнал за бомба в сградата на ДАНС на ул. "Черковна" е получен в МВР в 7.30 часа тази сутрин. Последвали са мерки за обезопасяване на района.

Повечето служители са напуснали сградата, вътре са останали на своя отговорност само част от агентите. Сред тях са Петко Сертов и Ценка Василева, каза пред БЛИЦ говорителката на агенцията Зоя Димитрова, която също е на работното си място.

В момента специалисти от ДОТИ проверяват за взривно устройство. Ограничено е преминаването на пешеходци по тротоара покрай оградата.
Николай Божков, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай