Ултраси заливат кола на легенда със сярна киселина

https://blitz.bg/kriminalni/ultrasi-zalivat-kola-na-legenda-sas-syarna-kiselina_news38888.html Blitz.bg

Колата на легендата на пазарджишкия “Хебър” Лазар Димитров е била залята с киселина. Димитров в момента е помощник треньор на клуба. Не е пожален и автомобилът на другия треньор Атанас Пашев, бивш национал и участник в световното първенство в Мексико през 1986 година. Вандали са потрошили предното и задното стъкло на колата и са спукали три гуми, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ.

Целият град и стадиона пък са украсени с графити, чийто обект е президентът на “Хебър” Борислав Даскалов. “Боби - умри” е най-популярният надпис. Според ръководството на клуба става дума за организирана акция, в чията основа стои най-радикалната група ултраси, които наричат себе си “гробарите”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай