Самоделна бомба е избухнала снощи в гараж в Плевен. Експлозията е потрошила “Ауди”, което е било паркирано в гаража.
Гаражът е на ул. "Сергей Румянцев".
От съобщиха, че той е собственост на 38-годишния Орлин Василев, който е криминално проявен.
По непотвърдена информация обаче гаражът е собственост на лобистът във ВСС Красимир Георгиев – Красьо Черничкия.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.