Задържаха тартор на банда, обирала по 4 бона на вечер от малки магазини

Апашите налитали основно на цигари и скъпи шоколади

https://blitz.bg/kriminalni/zadarzhaha-tartor-na-banda-obirala-po-4-bona-na-vecher-ot-malki-magazini_news391108.html Blitz.bg

От МВР се похвалиха пред медиите,че е задържан тартора на група, която обирала малки търговски обекти и на вечер печелела от ударите по близо 4 бона за себе си. Основните артикули, който апашите са целели, са скъпи шоколади и цигари. За търговските обекти загубите са около 10 бона на вечер.Бандитите атакували по един-два обекта на вечер.

Тарторът на групата е съден шест път и има 80 криминални записвани в полицията, допълниха униформените. Столичните полицаи са задържали при акция на КПП- Враждебна двама автокрадци, които са оказали яростна съпротива, съобщи bTV. /БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай