Задържани са двама полицаи заради фалшиви дебитни карти

https://blitz.bg/kriminalni/zadarzhani-sa-dvama-policai-zaradi-falshivi-debitni-karti_news46338.html Blitz.bg

Задържани са сержантите А. А. и В. Х. от Охранителна полиция при Първо РПУ, съобщиха от Столичното следствие. Това е станало при съвместна акция на Столична следствена служба, Софийска градска прокуратура и Дирекция Вътрешна сигурност – МВР, след проведени следствени действия.

През месец февруари и месец март те са теглили с фалшиви карти различни суми от банкомати на територията на столицата. провеждат се определени следствени действия за доказване на извършеното деяние. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай