Задигнаха 50 бона от цех за олио

https://blitz.bg/kriminalni/zadignaha-50-bona-ot-ceh-za-olio_news47992.html Blitz.bg

От охраняван от частен СОТ обект за бутилиране на олио в Харманли са откраднати 50 000 лева, лаптоп и камери за записване, съобщиха от полицията за БЛИЦ.

Обирът е бил извършен през нощта на 9 срещу 10 май като в помещението е проникнато след пробив в ламаринената постройка. Парите и останалите вещи са задигнати заедно с касата, която е с размери 80/60 см, уточниха от ОДП- Хасково.
Специалистите продължават разследването по обира.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай