Два автомобила са подпалени в Стара Загора, съобщиха от полицията. Пострадалите возила са “Ауди” и “Ситроен Пикасо”.
Около 02.23 ч. тази нощ в РС ПБС – Стара Загора е получено съобщение за два горящи автомобила в кв.”Три чучура”. В гасителните действия са участвали четирима огнеборци от РС ПБС – Стара Загора с един противопожарен автомобил. Пожарът е ликвидиран в 03.05 ч.
При извършената проверка на място е установено, че в резултат на пожара са изгорели лек автомобил “Ауди” и лек автомобил “Ситроен Пикасо” и са нанесени щети на паркираните в близост автомобили “Фиат” и “Ситроен”. Предполага се, че пожарът е причинен умишлено. Случая се разследва от РУ на МВР – Стара Загора. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.