Жестоко пребиха мъж в София

https://blitz.bg/kriminalni/zhestoko-prebiha-mazh-v-sofiya_news69987.html Blitz.bg

49-годишният К.Т. е приет на лечение в Клиниката по неврохирургия на „Пирогов”, със сътресение на мозъка, засегнат гръбначен мозък и парализирани долни крайници. Мъжът е пострадал при побой.

С четири счупени ребра вляво и малък хемоторакс на лечение е приет Я.Р. на 46 г. Той бил бит от 6-ма непознати под моста между кварталите „Слатина” и „Хр.Ботев”.

В последната нощ още двама мъже, жертви на побои са прегледани и им оказана медицинска помощ в Спешното приемно отделение. Те са освободени за домашно лечение.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай