Звездата от „Star Academy” Аксиния представи пред публика най-новото парче "Губиш" от предстоящия си албум снощи, акомпанирана от Дани Милев, Мишо Йосифов и Мишо Шишков, съобщи Булфото.
Тя зарадва феновете си в „Black Label” клуб с повече от 20 песни, сред които "Пепеляшка от града", "Аз знам", "Baby ", "Да те обича като теб". На сцената да подкрепи певицата се качи колегата й Жорж, с когото изпяха „Summertime”, кавър на румънските изпълнители „Play & Win”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.