След като провокира меломаните с най-новото си видео към песента “Не ме принуждавай”, Анелия поднася поредната гореща новина. Певицата вече работи по нов дуетен проект с Миро, с когото доказаха, че са успешен творчески тандем.
След големия успех на песента им “Завинаги”, двамата изпълнители ще атакуват сърцата на феновете с нова, силно емоционална песен. Съвсем скоро Анелия и Миро ще влязат в студио, за да запишат песента, като най-вероятно ще ни зарадват и с още една съвместна мелодия.
За съжаление, ангажиментите на Анелия й попречиха да се включи като гост-изпълнител в започналото преди дни турне на Миро. Въпреки отсъствието си от концертите, чаровната певица изцяло подкрепя мислено своя добър приятел и колега. От своя страна, Анелия е една от най-желаните певици, които почитателите на поп-фолка искат да чуят на турнето на “Планета” тази година. Все още не са известни изпълнителите, които ще гастролират, но във Facebook-групата на “Планета” ТВ вече се водят оживени дискусии. В началото на лятото, Анелия ще подари на феновете си и нов сингъл, който ще бъде част от предстоящия й албум, по който усилено работи. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.