Багата и Любина вече живеят в Лас Вегас

https://blitz.bg/shoubiznes/bagata-i-lyubina-veche-zhiveyat-v-las-vegas_news186195.html Blitz.bg

ММА боецът Благой Иванов-Багата и приятелката му Любина вече живеят в Лас Вегас. Влюбените обаче нямат намерение да се установяват трайно в Страната на неограничените възможности.

 Двамата са в САЩ заради подготовката на спортиста да се завърне на ринга след миналогодишния инцидент, при който беше намушкан и животът му висеше на косъм. Багата е получил покана отново да се съревновава по правилата на смесените бойни изкуства. Той започва сериозни тренировки при своя приятел и колега Красимир Младенов-Бореца.

Спортистът първоначално отпътувал сам, но Любина вече е при него. Това за пореден път доказва, че клюките за тяхната раздяла са безпочвени./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай