Детето на Ивайла Бакалова не е от Вълка, а от Илия Павлов

https://blitz.bg/shoubiznes/deteto-na-ivayla-bakalova-ne-e-ot-valka-a-ot-iliya-pavlov_news45275.html Blitz.bg

След като прочутата врачка на Берлускони - Теодора Стефанова, бе гост във "ВИП брадър", където според мнозина "направи няколко гафа и си тръгна", репортер на "ШОУ" се опита да влезе във връзка с нея, но научи от нейната майка - ясновидката Калина Трендафилова, че Теодора е отпътувала за Италия.

Калина обаче охотно отговори на въпросите на ШОУ. Тя е диагностик и ясновидец с доказани качества не само у нас, но и в чужбина - член е на Миланския институт за биолъчева енергия и автор на няколко книги, в последната от които - "Отвъдна светлина", разказва интересни истории за езотериката, която променя както нейния живот, така и живота на дъщеря й. На фаталния 13-и юли 1974 г. първо катастрофира Калина, след което е в кома три дни, и на същата дата, но през 1984 г. катастрофира дъщеря й Теодора. След 18-дни момичето изпада в нервна криза - не може да свикне с постоянното присъствие на един глас в себе си - извънземното човече, на име Унилсен. Именно чрез него Теодора получава предсказанието за шеметната кариера на Берлускони, което я превърна в една от най-популярните знаменитости в Италия. От години насам тя е и водеща на предавания по италиански телевизионни канали.

- Калина, от теб разбирам, че Теодора си е заминала. Исках да прокоментираме някои неща около престоя й в Къщата на "ВИП брадър" и разни други теми.

- Теодора си замина, защото има предавания - има работа. Докато беше тук, споделихме доста неща и аз мога да отговоря на въпросите ти вместо нея.

- Кажи ми защо Теди беше толкова нервна при влизането си в Къщата на "ВИП брадър"?

- Тя дойде стресирана - още на летището като я посрещах, го забелязах. Заради земетресението, което стана точно тогава в Италия - усещала го е даже от разстояние. И вече като чува от новините за жертви и т.н., се притесняваше за брат си, за племенниците си - имам внуци - на 19 и на 20 са. Така че Теодора дойде уплашена.

- По време на престоя си в Къщата Теодора безспорно е имала мнение за всеки един от ВИП- участниците, както и ясен поглед върху житието-битието му...

- Тя затова не искаше да участва и прие да бъде само гост - за кратко. Имала е виждане за всеки един, разбира се, но не го изразяваше - искаше да избегне конфликти. Само с Ивайла си позволи да бъде по-директна...Там, като й каза, че детето й е от Илия Павлов. Тогава Аня Пенчева се намеси в разговора: "Теодора, Дарина ти е приятелка - как може да говориш така?!", а Теодора й отговори: "Дарина много добре знае тази история! Казвам една истина!" Ивайла лъже, и аз мисля така...

- Ти, като майка, не се ли скара на Теди, че това е малко нетактично изказване?

- Абе, скарах й се, но от друга страна разбирам, че тя не може да постъпи другояче - не може да говори различно от онова, което вижда.

- Хубаво, ама не беше ли малко жестоко по отношение на Софи Маринова, която е толкова влюбена в Дачо, Теди да й каже, че двамата нямат бъдеще?!

- Това е въпрос на характер. По-добре да кажеш истината на един човек.

- А ти какво мислиш - ще се разделят ли наистина Софи и Дачо?

-Има любов, която е предизвикана от Дявола и те "бута" да направиш неща, които не са редни. Тук вече става въпрос за свободната воля - как трябва да постъпиш, че да не нараниш някого. Аз също съм убедена, че Софи няма да изживее живота си с Дачо. Той е много млад и нестабилен - ще си намери друга. А на Софи самото й дете, като порасне, ще й потърси отговорност. Тя ще си има големи ядове. На Софи Маринова гласът й ще отиде на кино - Господ ще я накаже -тя има да изплаща грехове. В момента е щастлива от заблудата на Дявола!

- В пресата обаче има доста злобни писания - малко иронизират Теди за човечето Унилсен. Пишат също, че в. "Кориере дела сера" я обяви за една от най-неуспешните врачки на 2008-а. Става дума за предсказанията й за несбъдналия се успех на "Интер" и това, че Хилъри Клинтън не стана президент на САЩ...

- Как да познае за "Интер" като има продажници - купени мачове и т.н. И за двете неточни предсказания няма вина. Теодора сама даде обяснението, че са играли много пари "под масата", за да се промени ходът на събитията. Събитията са били закодирани по един начин, и впоследствие се променят от обстоятелствата.

- Теди участва в "Стани богат" и там пак беше доста "нервно"...

- Ники Кънчев се държа много вулгарно с нея - направо я стресира. Въпреки че й е гостувал цяла седмица в дома й в Милано. Ял, спал и живял там без нито една стотинка. Аз бях в публиката и му го казах накрая - не издържах. Теодора си е Теодора. Тя хубаво каза веднъж: "Може всичко да кажат за мен - не мога да спра устите на хората! Но за да ме търпят 15 години в ефира на Италия и да ми вярват, значи съм нещо!" Я ми кажи коя българска журналистка може да се уреди да води предавания там?!

- Истина ли е, че Теодора е измислила любовната история между Дарина Павлова и Берлускони, за да направи пиар на приятелката си?

- Дарина и Берлускони са само приятели - няма любовна връзка между тях. Наскоро са били заедно четиримата - Дарина, Теодора, Берлускони и жена му - любовни отношения няма.

- Много коментират личния живот на Теди - страстта й към футболистите...

- Ами има такава страст. И в момента е с футболист - един по-млад от нея хубав италианец, който обаче не играе в Италия, а в чужбина. И тя, като човек си има своите слабости. За мен като майка е важно да е жива, да е здрава и да е щастлива. Всеки сам избира щастието си.

- В тази връзка да те попитам какво ще кажеш за драмите, които прави в Къщата Аня Пенчева и за това как властно придърпва към собствените си решения дъщеря си Пипи...

- Аз никога не съм била такава майка - винаги съм давала път на Теодора и тя е имала пълната свобода на решения. Грозно е една майка да се сравнява по физически показатели с детето си и по този начин да го комплексира заради смешните си женски амбиции да бъде вечен секссимвол.
Аня просто се изложи.

- Като ти се обадих по телефона, ти беше много ядосана за суматохата, която предизвика Лещански с предсказанията си за унищожителни земетресения...

- Аз съм, меко казано, разочарована от този колега. Никой не му дава право да хвърля хората в такъв шок - да говори за жертви, за ужаси... Никой от нас няма право, дори и да вижда нещо такова, да го прави. Защото по този начин, вместо да помогнем на хората, ние ги стресираме. Знаеш ли, че покрай това хората напуснаха Хасково преди празниците?!

- А ти какво ще кажеш за земетресенията?

- Че те продължават в целия свят. В момента са в Италия - там ще има още едно, по-сериозно земетресение, което ще вземе жертви. Оттам ще се разместят пластовете в Гърция. От Гърция идва и към България. У нас ще има земетресения по границата - Кърджали, Хасково, Свиленград - в тоя регион. До един месец ще има едно голямо земетресение. Ще бъде доста сериозно, но без жертви. Искам да подчертаеш това - без жертви. Ти ме питаш за земетресения, но в България се очакват много урагани и градушки. В Чирпан и Варна ще има много проливни дъждове - виждам да плуват коли във водата. В Русе се очакват бури и върхушки. През лятото ще има високи температури, но времето ще бъде много променливо в цялата страна.

Едно интервю на Еми Мариянска

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай