Дженифър Анистън призна, че от 2 години обмисля да се откаже от актьорството. А ако го направи, би се захванала с вътрешен дизайн, пишат Контактмюзик и БТА.
"Обичам го! Кара ме да се чувствам наистина щастлива", каза Анистън в подкаста SmartLess.
В интервюто актрисата поставя на първо място в кариерата си сериала "Приятели", който й донесе световна слава. Добавя, че обича да се снима с Адам Сандлър.
Анистън казва, че обича да мие чинии и толкова много чисти и подрежда, че се притеснява да няма обсесивно компулсивно разстройство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.