„Форбс” разкри кои са най-високоплатените музиканти в света

https://blitz.bg/layfstayl/forbs-razkri-koi-sa-nay-visokoplatenite-muzikanti-v-sveta_news643965.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Групата „U 2” оглави класацията на списание „Форбс” за най-високоплатените музиканти. В рамките на една година бандата е спечелила цели 118 млн. долара.

Основната причина за това е тяхното световно турне, с което беше отбелязана годишнината от излизането на един от най-успешните им албуми – „Джошуа трий”.

На второ място в класацията на „Форбс” е друга група – „Колдплей”. Британските музиканти са спечелили над 115 млн. долара.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай