Видеото на петия сингъл и видеоклип от предстоящия дебютен албум на Аксиния - „Губиш” e заснето от двама режисьори, в различни дни, различни студиа и екипи. Нестандартният творчески тандем са – Ники Нанков и Ваня Щерева.
„Губиш”e със специалното участие на рапъра Knas. В клипа участва Гергана Аролска от „Expose Models” и други модели на агенцията.
И до момента в тв и радио ефира звучат „ Да те обича като мен", „ Аз знам”, „ Пепеляшка от града” „ Baby”.
„Губиш” – муз. и аранж. Миро Гечев, текст Ваня Щерева
Светлана Славкова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.