Кака Лара става водеща в News7

Предаването ще се казва "Още нещо"

https://blitz.bg/shoubiznes/kaka-lara-stava-vodeshta-v-news7_news191446.html Blitz.bg

На 3 април стартира ново предаване по новинарския канал news7, а водеща ще бъде Кака Лара. Предаването ще се казва „Още нещо" и в него Лара ще си партнира със своя колега Владислав Прелезов.

“Още нещо” ще се излъчва всяка делнична сутрин от 9 до 11:30 часа, като двамата ще показват и разказват по „още нещо" към новините от ранната сутрин. Те ще бъдат на мястото на събитията, случващи се в този момент, ще правят анализ на новините, случили се рано сутринта, като ги допълват с още гледни точки и коментари.

Лара и Владо ще дадат на зрителите по-различен похват, като предложат разкази на очевидци и много преки включвания от мястото на събитието. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай