Любо Киров гушка хамелеон

https://blitz.bg/shoubiznes/lyubo-kirov-gushka-hameleon_news208038.html Blitz.bg

Като чест гост в коментарните студиа на „Къртицата” Любо Киров получи неочакван бонус – хамелона, който щъкаше сред декорите на шоуто в Нови хан. „Един приятел, редактор във формата, ми го даде. След финала нямаше кой да се грижи за него и го приютих. Сега в новия ми апартамент съжителстват мопсът Никол Кидман и хамелеонът Хами”, сподели с усмивка музикантът.

Той вече е отчел и особеностите в настроенията на животинчето. „Когато му е добре, седи в синьо-зелени нюанси, а като се ядоса, става на черни петна. Взех му терариум, в който се поддържа определена влажност на въздуха. Храня го с черни скакалци, които вечер скърцат като на полето и в хола ми все едно съм на поляна”, въодушевен е талантът от Плевен. За да се социализира, Хами често излиза от убежището си и се разхожда из дома му като куче. „Ако ми се ядоса, съска като змия. Още свиквам с вида на очите му, които се въртят във всички посоки”, казва Любо. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай