Мария тръгна на фитнес, дъщеря й с първо зъбче

https://blitz.bg/shoubiznes/mariya-tragna-na-fitnes-dashterya-y-s-parvo-zabche_news44411.html Blitz.bg

Всички почитатели на фолк дивата Мария са изумени от перфектния и външен вид.

Тайната на певицата за отлична фигура е, че тя е започнала усилени тренировки във фитнес залата, съобщава svetsko.com. Мария посещава три пъти седмично престижен столичен спортен клуб, а личен треньор се грижи за аеробната и програма и хранителен режим.

Мария е една от малкото певици, които се грижат повече от старателно за външния си вид. Тя е винаги в крак с модните тенденции и рядко допуска гафове в гардероба си. Новото и видео, към песента "Ако бях заменима" също изненада модните спецове. В него певицата се появява с дълга черна рокля и красив спортно-елегантен екип.

Голямата новина около Мария обаче е друга. Само преди дни едно събитие буквално е докарало семейството на Мария и Митко до умиление. Според сигурен източник дъщеричката им Марая вече си има своето първо зъбче. Малката красавица с гордост се усмихнала на родителите си, за да им демонстрира малкото си зъбче, а това ги докарало до „седмото небе от щастие”. Марая е първородната дъщеря на фолк певицата Мария и нейния съпруг Митко. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай