Почти 500 представителки на прелестния пол бяха попитани, дали мъжът е по-привлекателен, когато има скъп автомобил Каквото и да си говорим, "момичетата обичат диамантите" и скъпите автомобили, но не всички си го признават.
Затова даденото допитване може да бъде определено като информативно условно.
И така, на дамите били зададени въпросите: Изглежда ли мъжът със скъп автомобил по-привлекателно, отколкото мъжът с евтина кола? и Какво прави един мъж по-привлекателен?
За да разберете какви да били резултатите от допитването и наистина ли скъпата кола прави мъжа по-красив в очите на жените, четете auto.blitz.bg.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.