"Нежно ме наказа" е новото видео на Давид

https://blitz.bg/shoubiznes/nezhno-me-nakaza-e-novoto-video-na-david_news43654.html Blitz.bg

Младата звезда от каталога на „Сънни мюзик” ДАВИД зарадва феновете си с ново видео. Парчето “нежно ме наказа” е авторско, а режисьор на видеото отново е Огнян Гешев. Клипът вече се завъртя успешно по музикалните телевизии.

Главната женска роля в лентата пак е поверена на красивата Маги Желязкова, но този път нейн партньор е скандалния участник от „Биг брадър”-3 – Денислав.
„С Денислав сме приятели отдавна и реших да му гласувам доверие и в моя клип. Освен това предпочетох той да изиграе горещите сцени с Маги, за да не карам съпругата ми Светла да ревнува” – откровен е Давид.
Стайлингът и цялостната идея за реализацията на клипа са дело на самия изпълнител.
Видеото на „Нежно ме наказа” е заснето при минусови температури в кожухарски цех. Това обаче не попречило на всички да се забавляват и да се справят перфектно с реализацията му.
В „Нежно ме наказа” противно на очакванията за красиви балерини, Давид залага на горещите момчета от балет NEO PRODUCTION. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай