Орлин и Яна победиха в "Dancing stars"

Снимка: Стефан Марков, БУЛФОТО

https://blitz.bg/shoubiznes/orlin-i-yana-pobediha-v-dancing-stars_news27235.html Blitz.bg

Орлин Павлов и партньорката му Яна Акимова станаха “Крал и кралица на бала” в първия сезон на шоуто “Dancing stars”. В оспорвана битка те спечелиха и оставиха на второ място дуета Виолета Марковска и Атанас Месечков.

В последния кръг финалистите танцуваха салса. Журито не даваше оценки, а само коментираше изпълненията. Решението кой да победи в първото издание на “Dancing Stars” беше оставено на зрителите. За Орлин и Яна гласуваха 51.4% от хората.

Другите две двойки, които се бориха за победа на финала, бяха Илияна Раева и Трендафил Сърмов и Нети и Александър Докулевски. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай