Вече бившата водеща на „Шоколад“ Петя Велкова сподели пред "Блясък", че колежката й от предаването Мариана Маринова изобщо не се отнасяла професионално към работните им ангажименти.
Бившата Мисис Глоуб „забравяла“ да ходи на работа, изключвала си мобилния телефон и на Петя се налагало сама да води уж общото им предаване.
В момента Велкова отдава цялото си време и внимание на собственото си ток шоу, което се излъчва в същия часови пояс, както „Шоколад“. Според Петя то е много по-добро, от това, което е правила досега. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.