Шеф Петров се засегна много от седмичната мисия на съквартирантите. Според него Даниел Златков - Роналдо му е посегнал за втори път. Това предизвика гнева му и той отново започна вербално да атакува футболиста.
"Ще те вкарам в затвора и там ще те направят жена. Ще влезеш с чорапогащник в затвора. Ще ти намерят уж случайно нещо в колата, нещо беличко. Ти си срам, на 28 години, а се правиш на Роналдо. Мен ме наричаш клоун, ти си палячо! Ако излезеш преди мене, наистина ще имаш проблем. Много селски си ти. Ти си срам за македонците. С обичките, с гела, ти си палячо", започна да крещи шефът.
"Ще те отворя като агне! Ще те разпоря. Не си прави ташак с мене! Ще те изкормя", продължи шефът, след като Даниел ритна кошче.
![]()
След напускането му на изповедалнята шефът започна да вербува съквартирантите да го номинират, за да си отиде. Това обаче отново принуди Биг Брадър да се включи. Той каза, че това е в нарушение на регламента, отне 20% от бюджета на съквартирантите и забрани на шефа да номинира и да бъде номиниран тази седмица.
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.