За силен снеговалеж на АМ "Тракия" съобщава "Фокус", позовавайки се на пътуващи.
"Платно няма, обилен снеговалеж", казват пътуващи между Чирпан и Стара Загора.
По-рано днес силен бе и снеговалежът на Вакарел. Пътят е доста хлъзгав, а все още няма снегорини на място.
В района на тунел “Траянови врата" и в двете посоки пътната обстановка е още по-тежка. Вали много силен сняг има много локви, образува се и аквапланинг.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.