Теди Кацарова направи истински бум в Турция. Певицата разказа, че е пяла два часа на живо в турската държавна телевизия TRT. Тя обаче призна, че винаги я тегли към България. В Турция Теди отишла с майка си Силвия Кацарова. Двете дори направили дует.
"Дори там водещата беше наполовина туркиня, наполовина англичанка. Така е и с чългарите, които се връщат тук. това е хубаво, те успяват", заяви Кацарова пред bTV. "С Коко Кръстев изживяхме изключитгелни моменти", призна Теди за новия си клип към парчето "Светлина".
Тези Кацарова не разкри повече подробности за Турция, само намекна, че е подписала много добър договор. После разкри, че лятото ще почива с приятеля си на гръцкия остров Санторини. "Бях толкова разочарована след раздялата си, че не исках да виждам никакви мъже. Писах на сегашния си приятел след 4 месеца. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.