Такава опашка по тъмно на Слънчев бряг не е виждана от времето на соца СНИМКА

Трябва да си много прост да чакаш като животно на опашка, за да влезеш някъде да вечеряш, е един от коментарите към фотото

https://blitz.bg/lyubopitno/takava-opashka-po-tamno-na-slanchev-bryag-ne-e-vizhdana-ot-vremeto-na-soca-snimka_news831890.html Blitz.bg
Снимка, направена в Слънчев бряг, предизвика множество коментари в социалната мрежа "Фейсбук".

"Трябва да си много прост да чакаш като животно на опашка, за да влезеш някъде да вечеряш".

"Нито е толкова вкусно, нито е евтино, а и да не говорим, че е насред гетото".

"Слънчев бряг е пълен с ресторанти, в които готвят далеч по-вкусно".

"Аман от прости сноби".

"Какво толкова го плюете ресторанта? Обслужването им е на ниво, храната им е вкусна, интериорът е хубав, вечер имат жива музика. Какво повече искате?

"В Джани без резервация е така", гласят част мненията на хората, пише plovdiv24.

Снимката е направена преди броени дни.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай