Ангелкова даде старт на грандиозен проект в Костенец СНИМКИ
С инвестицията ще се подобри водоснабдяването на населените места, това е още една крачка за подобряване на средата за живот за хората в общината
Заедно с нея бяха и водачът на листата на ГЕРБ - СДС за София област Младен Маринов, кандидата за народен представител Марин Маринов и кмета на Костенец Йордан Ангелов.
Ето какво написа във Фейсбук бившата министърка на туризма:
С водача на листата на ГЕРБ - СДС за София област Младен Маринов, с кандидата за народен представител Марин Маринов и с кмета на Костенец Йордан Ангелов дадохме символичен старт на реконструкцията на довеждащия водопровод за гр. Костенец. Поетапно за изграждането ще бъдат отпускани средства, като първият транш е в размер на 300 000 лв. от общата стойност 2 389 545 лв.
Днес бе поставено началото на същинската реконструкция на този важен за жителите на общината проект. С инвестицията ще се подобри водоснабдяването на населените места, това е още една крачка за подобряване на средата за живот за хората в общината.
В гр Костенец посетихме и многофункционалното спортно игрище. Дейностите по проекта включват: изграждане на футболно игрище, стрийт фитнес площадка, площадка за тенис на маса. Проектът е реализиран със средства от Министерството на младежта и спорта.
Последвайте ни
Това е прекрасно - хората досега са пиели само ракия, а не рилска вода в Костенец. След последната "реконструкция" на уличната водопроводна мрежа, вече четири години половината улици в града не са възстановени и хората газят кал и дишатпрахоляци и мръсотия. случая с жизненоважния стадион е класика в прдизборния жанр на политиците.. Избори !