12-годишно момиченце падна в шахта в столичен комплекс

При прегледа са установени леки наранявания - охлузване на крака и в областта на кръста

https://blitz.bg/intsidenti/12-godishno-momichence-padna-v-shahta-v-stolichen-kompleks_news1158885.html Blitz.bg
© Shutterstock

Дете падна в шахта на комплекса „Червено знаме“ в София. Сигналът за инцидента е подаден в 17:52 часа.

Момиченцето - на 12 години, си е играло с други деца, когато е паднало.

По първоначална информация височината е около 5-6 метра. В шахтата не е имало вода.

Детето е контактно.

На място е изпратен екип на Спешна помощ. При прегледа са установени леки наранявания - охлузване на крака и в областта на кръста.

Детето ще бъде откарано в „Пирогов“ за обстоен преглед.

Причините за инцидента се изясняват.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Sarbeca88
преди 2 часа

Аз колко съм падал на 10-11-12 насам натам пък за мен новини не пишехте…

Откажи