13-годишна изгуби бебето си

https://blitz.bg/obshtestvo/13-godishna-izgubi-bebeto-si_news46870.html Blitz.bg

13-годишно момиче от ромски произход, бременно в осмия месец, изгуби бебето си. В събота вечер, в 18.40 часа тя е транспортирана от кв. Ботунец в УМБАЛСМ „Пирогов”. Момичето е било с тежки наранявания в областта на стомаха и корема, причинени от стъкло на счупен прозорец.

След стабилизация в противошоковата зала веднага е започнала операция. Въпреки усилията на лекарите, бебето не е било спасено. Н.Б. е настанена в Детската реанимация с опасност за живота. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай