Бесен шофьор попиля "модерните" си колеги: Не сте за магистрала, книжките си ги сложете в...

Моля ви колкото е възможно по-често да ползвате градския и междуградски транспорт и да ограничите ползването на лизинговите си автомобили, зове той в социалната мрежа

https://blitz.bg/obshtestvo/besen-shofyor-popilya-modernite-si-kolegi-ne-ste-za-magistrala-knizhkite-si-gi-slozhete-v_news891332.html Blitz.bg

Водач на лек автомобил подложи на тежка критика поведението на част от колегите си на пътя. Повод за гневния му коментар в социалната мрежа е рисковото им шофирането по магистралата, пише Plovdiv24.bg.

"На всички модерни шофьори, които тази сутрин в това време между София и малко след тунела караха на дневни светлини, искам да пожелая приятно изкарване на тазгодишния прайд и мисля, че знаят къде трябва да си сложат книжките.

Ясно е, че не сте за магистрала, че не може да карате и че умственият ви капацитет е доста ограничен, затова ви моля колкото е възможно по-често да ползвате градския и междуградски транспорт и да ограничите ползването на лизинговите си автомобили.

Така ще спестите средства и от крушки, и от ток, пък може и несъзнателно да спасите някой живот! Приятен ден", написа шофьорът.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай