Борисов: Вотът на недоверие е част от демокрацията

https://blitz.bg/obshtestvo/borisov-votat-na-nedoverie-e-chast-ot-demokraciyata_news634219.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

"Сякаш не знаем какво бе здравеопазването по времето на БСП", коментира премиерът. От Брюксел премиерът Бойко Борисов коментира, че вотът на недоверие е част от демокрацията, но упрекна БСП, съобщава Нова телевизия.

„Партия, управлява с десетилетия, да говори за качество на здравеопазването. Сякаш не знаем какво бе то по тяхно време. Много министри се смениха в тази сфера, защото ми се иска на базата на огромните пари, които се изсипват в здравеопазването, да се направи система, която да стигне до пациентите и съответно медицинските лица да са добри”, коментира Борисов.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай