"Фолксваген Пасат" е ударил ученичка, пресичала улица "Александър Стамболийски" в Монтана на пешеходна пътека. Момичето е в болница. Според свидетели то е със счупена ръка, но е възможно да има и нараняване и на главата, защото се ударила в колата и после се строполила на асфалта. От полицията все още не дават подробности по случая.
Инцидентът станал около 14 часа на кръстовището на булевардите "Хр.Ботев" и "Стамболийски". "Пасат"-ът е завивал. Колата ударила момичето, а после блъснала и изчакващо на светофара "Пежо", разказват свидетели, съобщава "Конкурент".
На мястото тече оглед. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.