Две туристки отидоха на разходка в Пирин и преживяха най-страшния си кошмар

https://blitz.bg/regioni/dve-turistki-otidoha-na-razhodka-v-pirin-i-prezhivyaha-nay-strashniya-si-koshmar_news621385.html Blitz.bg

Планински спасители от Добринище са открили две жени, изгубили се в Пирин късно снощи.

Сигналът е получен в 20.30 часа и веднага е сформиран екип от четирима спасители, които са успели да открият двете жени около 22.30 часа между хижите "Безбог" и "Гоце Делчев".

Около полунощ двете жени заедно със спасителите са пристигнали в Добринище. Те са търсели пряк път, движейки се по серпентини, но не са се ориентирали добре и въпреки че са имали в себе си мобилни телефони, не са успели да подадат точни координати за местонахождението си.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай