Двумесечно бебе почина, разследват родителите

Момченцето било много зле заради липса на грижи

https://blitz.bg/regioni/dvumesechno-bebe-pochina-razsledvat-roditelite_news207580.html Blitz.bg

Вчера около 14 часа в Спешен център – Кубрат е прието двумесечно бебе от кубратското село Беловец, съобщиха от регионалната дирекция на МВР в Разград.

Часове след като е постъпило в болницата, момченцето е починало. Според лекарите, бебето е било в тежко здравословно състояние и опитите да му бъде спасен живота са останали без успех.

Неполагане на грижи от страна на родителите към детето е причина за смъртта му, смятат медицинските лица от Разградската болница, където е констатирана смъртта. За случая е уведомен Отделът за закрила на детето. Води се разследване за престъпление по чл.182, ал.1 от НК. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай