Вчера около 14 часа в Спешен център – Кубрат е прието двумесечно бебе от кубратското село Беловец, съобщиха от регионалната дирекция на МВР в Разград.
Часове след като е постъпило в болницата, момченцето е починало. Според лекарите, бебето е било в тежко здравословно състояние и опитите да му бъде спасен живота са останали без успех.
Неполагане на грижи от страна на родителите към детето е причина за смъртта му, смятат медицинските лица от Разградската болница, където е констатирана смъртта. За случая е уведомен Отделът за закрила на детето. Води се разследване за престъпление по чл.182, ал.1 от НК. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.