53-годишният Бойко Николов от Черниче издъхна в реанимация на благоевградската болница, след като изпадна в кома. Мъжът в активна работоспособна възраст е приет през нощта по спешност в тежко състояние. Близките му потърсили спешна помощ малко след 21,00 часа, след като загубил съзнание. Б. Николов страдал от чернодробно заболяване, лекуван е от специалисти по гастроентерология, имал назначена терапия и режим.
Преди два дни състоянието му рязко се влошило, получил дихателна недостатъчност и веднага е транспортиран за Благоевград, съобщава Struma.bg. Въпреки предприетите реанимационни действия след няколко часа мъжът издъхнал от полиорганна недостатъчност, без да дойде в съзнание.
Той живеел във фамилния си дом в Черниче заедно с майка си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.