Главният прокурор за блокадата на границата: Това не може да се толерира
По думите му Законът дава възможност на хората с двойно гражданство да гласуват и граничния пункт не може да бъде блокиран, а има и нормално преминаващи туристи и товари. „Добре е да се знае още, че не малка част от законите, срещу които се протестира на границата, са сътворени от същите тези хора, които правят това сега”, каза още Сотир Цацаров.
ОЧАКВАЙТЕ В БЛИЦ ГОРЕЩИ НОВИНИ ЗА ИЗБОРИТЕ!
Последвайте ни
“...По думите му Законът дава възможност на хората с двойно гражданство да гласуват и граничния пункт не може да бъде блокиран...“ Това е абсолютно вярно! Трябва да се промени ЗАКОНА и тогава НЯМА да има автобуси от пуйката!
Г-н Главен Прокурор какво предвижда Българския закон за лица които попречат на хора да влизат в майка България и да гласуват...ние сме чеда на майка България,до кога Българската държава ще толерира разни фашисти които насаждат етническа злоба и омраза....искаме ли чергата на България да се запали и после какво правим ...г-н Главен Прокурор чакаме адекватни решение от Българската Прокуратура срещу индивидите които тероризираха хората на границата..с уважение
Вчера оставихте група лузери да си изиграят спектакъла по сценарий ! Пред очите ми е възрастен добродушен човечец , който покорно взе да се връща назад и в тъгата си смирено каза " Не биваше така , но все пак , приятно гласуване !". Живота е колело - утре тези поплювковци или децата им може да са на негово място !
До Изселници от Бурса 26 Март 2017, 11:41 “....искаме ли чергата на България да се запали и после какво правим ..“ Чергата на България НЕ МОЖЕ да се запали, защото В БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИТЕ СМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЛИЦАТА С ТУРСКО САМОСЪЗНАНИЕ! Не подбутвайъте нещата към “запалване на чергата“ от към турция, щото българските цигани още помнят КАТУНИЦА И КАК ЦЯЛОТО Й БЪЛГАРСКО НАСЕЛЕНИЕ СЕ НАДИГНА СРЕЩУ ЦИГАНИТЕ! Аналогията би следвало да ви е безпределно ясна! ЩЕ ИМА промяна в закона и ТОГАВА ВСИЧКИ ДВОЙНИ ГРАЖДАНИ от държави извън ЕС ще трябва да избирате- или само турско, или само българско гражданство! Естествено, ще изберете турското гражданство, но това ще означава, че СЛЕД избирането му НЯМА ДА БЪДЕТЕ И БГ. ГРАЖДАНИ И ЗАКОННО НЯМА да можете да гласувате на български избори и бг. референдуми! А аз с НЕТЪРПЕНИЕ чакам този момент- ЗАКОННОТО премахване на върволицата от турски автобуси по време на избори в България! АВСТРИЯ НЕ ПОДДЪРЖА ДВОЙНО ГРАЖДАНСТВО С ТУРЦИЯ И ИЗОБЩО- С ДЪРЖАВИ ИЗВЪН ЕС- ТАМ ЗАЩО НЕ ПРАВИТЕ ТАКИВА ЦИРКОВЕ, А?
няма такова нещо като двойно гражданство - или си циганин или не . средно положение няма .и до тези извън България - защо имат право да гласуват като не живеят тук? - тоест няма значение кои ще е на власт понеже не са тук никога (освен за почивка и да се видят с познати)- техните гласове са безсмислени .