Лечителката Вера Кочовска е изписана от Университетска болница "Лозенец".
Тя е в добро общо състояние, казаха от лечебното заведение.
Както БЛИЦ писа, Кочовска бе транспортирана в правителствена болница на 3 декември вечерта с реанимобил по личното разпореждане на премиера Бойко Борисов и на здравния министър д-р Стефан Константинов.
Тя стоя няколко дни в реанимацията заради получен коронарен инцидент, а в последствие и белодробен оток и бе на апаратна вентилация, интубирана.
По време на болничния си престой в болница "Лозенец" лечителката имаше пълната подкрепа и вяра в оздравяването й от страна на близките и приятелите си.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.