Карчев не е бил на работа от понеделник заради неразположение. След положителен тест вчера е приет в лечебното заведение.
В общинска администрация е разпредена пълна дезинфекция.
Засега няма карантинирани други служители от общината, информираха от РЗИ-Хасково.
На администрацията е препоръчано при възможност част от чиновниците да преминат на дистанционна форма на работа.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.