Към 10 часа: 37.5% от варненци пият боза, 24.1 са пред портите

18.8% се качиха на "Чавдар"-ите, 12.5% пият хапчета

https://blitz.bg/regioni/kam-10-chasa-375-ot-varnenci-piyat-boza-241-sa-pred-portite_news208308.html Blitz.bg

Неделната свободна програма във Варна даде възможност на гражданите да импровизират в прекарването на почивния ден. Четири от основните занимания имат чувствително преимущество пред останалите.

Към 10.00 часа 2.58% от жителите на морската столица излязоха навън в очакване на по-светло бъдеще. Най-много от тях - 37.5%, решиха да си почиват, пиейки боза. 24.1% пък застанаха пред портите с надеждата оттам да излезе т.нар. възход. Третото любимо занимание на варненци към 10.00 часа е разходка с автобуси "Чавдар". 18.8% от тях са избрали да търсят щастието си именно с това превозно средство. 12.5% пък просто пият хапчета...
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай