Актрисата ще участва в пиесата "Маршрутка" на Елин Рахнев след 5-годишно отсъствие от театъра.
Заедно с нея на сцената ще излязат Дидо Мачев, Тончо Токмакчиев и Мария Статулова.
Има вероятност Катето да участва и в друг спектакъл през април, както и в продължението на “Оркестър без име”, разказа тя по тв “Европа”.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.