60 общинари излязоха на съботник в Тетевен днес, вместо да стоят в канцелариите, докато отработват почивката на 4 май. Идеята бе на кмета Николай Павлов от ГЕРБ.
40 от тях начело с градоначалника засаждат кедри на терен от близо два дка към новостроящия се спортно-развлекателен център в централната градска част. Другите 20 чиновници и техни колеги от кметството в с. Рибарица освежават паметника на Георги Бенковски и чистят парка около мемориала в местността Костина пред задаващите се празненства на 24 и 25 май.
Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.