Ръководството на КНСБ ще обяви утре как ще реагира на разразяващата се световна финансова криза и по специално на негативните ефекти върху хората на наемния труд у нас.
Ще стане известно каква е готовността за ефективни стачни действия в столичната компания „Градски транспорт” София ЕООД (авто- и електротранспорт), където вече втори месец нараства социалното недоволство сред работниците и служителите. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.