Въпросното жилище се намира в блок 3 на ул.Люботрън и ул. Трепетлика. Снимката предизвика вълна от съпричастност. Някои от коментиращите се чудеха как досега съседите не са реагирали.
Други пък обясниха колко е уютно. Собственикът на апартамента е успял да пресъздаде домашна селска обстановка. Балконът прилича като къщурка в Етъра ,Габрово, шегуват се зевзеци.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.