Кошмар в столичния кв. "Лозенец", съседи търсят труп СНИМКА

Живущи в квартала се притесняват, че в апартамента може да има бедстващ пенсионер

https://blitz.bg/stolitsa/koshmar-v-stolichniya-kv-lozenec-sasedi-tarsyat-trup-snimka_news799378.html Blitz.bg
Столичанка публикува снимка на балкон на апартамент в квартал „Лозенец“. Балконът е затрупан с всевъзможни боклуци. Живущи в квартала се притесняват, че в апартамента може да има бедстващ пенсионер.

Въпросното жилище се намира в блок 3 на ул.Люботрън и ул. Трепетлика. Снимката предизвика вълна от съпричастност. Някои от коментиращите се чудеха как досега съседите не са реагирали.



Други пък обясниха колко е уютно. Собственикът на апартамента е успял да пресъздаде домашна селска обстановка. Балконът прилича като къщурка в Етъра ,Габрово, шегуват се зевзеци.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай