Полицаи от Банско разобличиха крадец, смъкнал медните водосточни тръби на два хотела, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Вчера служители от два хотела в курорта последователно сигнализирали полицаите, че неизвестно лице е демонтирало и откраднало водосточните тръби от стрехите. Стойността на нанесените щети възлиза на близо 800лв. При проведените незабавни оперативни действия полицаите установяват извършителя на престъпното деяние. В РУ МВР е задържан с полицейска заповед за 24 часа 46-годишният П.П. от с. Ракита. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.