Ликвидират незаконни сметища

https://blitz.bg/obshtestvo/likvidirat-nezakonni-smetishta_news44640.html Blitz.bg

Работата по ликвидирането на нерегламентираното сметище в с. Локорско започнаха фирмите на Националния кризисен щаб за справяне с проблемите със сметосъбирането в София. Рано тази сутрин започна и почистването на Борисовата градина.

Но депо „Враждебна” вече има 3 847 куб. м. смет, като машините, които извозват боклука са направили 493 курса. Допълнително от нерегламенитраното сметище в с. Доброславци за вчерашния ден са извозени 390 куб. м. Общото количество извозени битови отпадъци до ранните часове на 16 април е 1 656 тона
През нощта бяха измити бул. „Мадрид”, Алея „Яворов”, бул. „Евлоги Георгиев”, бул. „Еминеско”./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай