Линдзи Лоън се разрева в ефир (ВИДЕО)

https://blitz.bg/obshtestvo/lindzi-loan-se-razreva-v-efir-video_news193143.html Blitz.bg

26-годишната актриса Линдзи Лоън се разрева в ефир. Тя беше гост в шоуто на Дейвид Летерман и сподели, че планира да се лекува в клиника. Открай време звездата има проблеми с алкохола и наркотиците.

Линдзи ще постъпи в клиника за зависимости на 2 май т.г. Тя трябва да остане на лечение 90 дни, както нареди съдът в рамките на споразумение за поредното й каране в нетрезво състояние.

Дейвид Летерман я попита колко пъти е била в клиника, какво е разбрала и с какво този път ще е различен. Разочарована от въпросите, Лоън се разплака в ефир. Тя заяви, че иска да бъде здрава и да се съсредоточи към това, което най-много обича, а именно работата.

"Клиниката е благословия, не е проклятие", каза през сълзи актрисата./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай