Лоша новина за Сливен и Нова Загора

https://blitz.bg/obshtestvo/losha-novina-za-sliven-i-nova-zagora_news515196.html Blitz.bg

Нова Загора и част от Сливен са без вода заради аварии, съобщават от ВиК - Сливен.

Заради ремонтите до 16.00 часа е прекъснато водоподаването в района на улиците "Георги С. Раковски", "Георги Гюлмезов" и булевард "Христо Ботев". Отново заради авария до отстраняването й е прекъснато водоподаването в района на улица "Иречек" в Сливен.

Поради авария на магистрален водопровод от помпаната станция в село Червенаково, захранващ района на Нова Загора, е възможно нарушаване водоподаването на града до 19.30 ч. При възможност водоподаването в Сливен ще бъде възстановено по-рано. След това е възможно временно повишаване мътността на водата.

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай