Мъртвопиян прати униформените за зелен хайвер, чака го солена глоба

34-годишният дупничанин подал сигнал за несъществуващо престъпление

https://blitz.bg/regioni/martvopiyan-prati-uniformenite-za-zelen-hayver-chaka-go-solena-globa_news406194.html Blitz.bg

Акт за установяване на административно нарушение са съставили дупнишки полицаи на 34-годишния П.Г за ползване не по предназначение единния европейски номер за спешни повиквания 112. Гневен на полицаите от Дупница, които го установили на пътя да управлява автомобила си с 1.90 промила алкохол в издишания въздух, подал сигнал за несъществуващо престъпление.

След като е извършен обход в района, сочен от подателя на сигнала е установен и авторът на сигнала.

За фалшивия сигнал го грози глоба от 200 до 1000 лв. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай