Наградиха Клаудия Кардинале в Министерството на културата

https://blitz.bg/kultura/nagradiha-klaudiya-kardinale-v-ministerstvoto-na-kulturata_news102101.html Blitz.bg

Вежди Рашидов връчи наградата "Златен век" на италианската филмова икона Клаудия Кардинале. Това стана на официална церемония в Министерството на културата.

Освен отличието, министър на културата й връчи грамота и мартеница. Рашидов призна на всеослушание, че на младини е бил влюбен в актрисата.

Вечерта пък в зала 1 на НДК столичният кмет Йорданка Фандъкова ще връчи на Кардинале наградата на София за изключителен принос към световното кино. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай