Няколко сбивания посред нощ са станали в София навръх Великден. Това алармират пред БЛИЦ очевидци на мелетата.
По думите на читателите ни първият инцидент е станал около 22 часа в "Христо Ботев". Около 50 души са се сбили, като се е достигнало и до ранени, които са откарани в болница. На място са се отзовали и екипи на полицията.
Близо час по-късно във "Факултета" група от двойно повече души са се спречкали и се е стигнал до як въргал, твърди друг читател на медията ни. Веднага са пристигнали полицаи и са потушили разпрата.
Според трети очевидец сбиване е имало и пред ИСУЛ.
Все още не е ясно какво е състоянието на пострадалите при мелетата.
Предстои да се изясни и причината за сбиванията.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света