Навръх Великден: В София е като на война заради мелета на 3 места

Няколко сбивания посред нощ са станали в столичния град през нощта

https://blitz.bg/obshtestvo/navrah-velikden-v-sofiya-e-kato-na-voyna-zaradi-meleta-na-3-mesta_news1079441.html Blitz.bg

Няколко сбивания посред нощ са станали в София навръх Великден. Това алармират пред БЛИЦ очевидци на мелетата.

По думите на читателите ни първият инцидент е станал около 22 часа в "Христо Ботев". Около 50 души са се сбили, като се е достигнало и до ранени, които са откарани в болница. На място са се отзовали и екипи на полицията.

Близо час по-късно във "Факултета" група от двойно повече души са се спречкали и се е стигнал до як въргал, твърди друг читател на медията ни. Веднага са пристигнали полицаи и са потушили разпрата.

Според трети очевидец сбиване е имало и пред ИСУЛ. 

Все още не е ясно какво е състоянието на пострадалите при мелетата.

Предстои да се изясни и причината за сбиванията.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
Тъпо
преди 1 година

Кореняк софиянците празнуват Великден...

Откажи
Натан
преди 1 година

Какво има да изясняват? Циганска работа! Да се изтрепят до край!

Откажи